FAIRY MOUSE DOOR // Drzwi myszki wróżki ;)

79.00 PLN

Drzwiczki myszki wróżki mogą stać się drzwiczkami elfów, skrzatów, mogą za nimi mieszkać pomocnicy Mikołaja, zębowa wróżka... wszystko zależy od tego co podpowie wyobraźnia Twojemu dziecku. Pomóż mu ją rozwijać! 

Mogą zapewnić Wam wspaniałą zabawę, kiedy pod drzwiczkami dziecko będzie wieczorem zostawiać pierwsze mleczne ząbki, a rano znajdzie obok nich mały prezencik. 

Drzwiczki są wspaniałym elementem dekoracyjnym do pokoju dziecięcego, ale także każdego wnętrza, które chcemy rozweselić i nadać mu niepowtarzalnego charakteru. 

Wykonane są z drewna, wykończone i malowane ręcznie. 

Drzwiczki malujemy nietoksyczną farbą na bazie wody, niezawierającą ołowiu, glikolu etylenowego, bezpieczną dla dzieci. 

Wymiary: 18,5cm/9,5cm  

Dostępne kolory to: biały, zgaszony niebieski, róż pudrowy, szary, żółty oraz zgaszony zielony, wszystkie w ciekawych odcieniach. Jeżeli zależy Ci na innym kolorze, skontaktuj się z nami, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych ;)  

Czas realizacji do 7 dni. Jeżeli zależy Ci na szybkiej realizacji - skontaktuj się z nami.

Dokładamy wszelkich starań, by kolory ukazywane na zdjęciach wiernie odwzorowywały kolory drzwiczek, mogą jednak wystąpić nieznaczne różnice, które wynikają z indywidualnych ustawień poszczególnych monitorów. 

Produkt chwilowo niedostępny

Drzwi sprzedawane są z klameczką - gałką oraz wrzutką na listy, w zestawie nie znajduje się wieniec (możliwość zamówienia osobno) ani klej do montażu (aby przykleić drzwiczki do ściany polecamy klej "all purpose"). Drzwiczki mogą być montowane tylko przez osobę dorosłą! Ze względu na małe elementy drzwiczki przeznaczone są dla dzieci powyżej lat trzech. Nadają się do zabawy tylko pod opieką dorosłych.

Koszyk

Suma: 0.00 PLN