Bezpieczeństwo

Wszystkie artykuły BoogieWoodie produkowane są z materiałów pochodzących z pewnych źródeł, a ich właściwości są udokumentowane stosownymi atestami i certyfikatami.

Współpracujemy z najlepszymi producentami tkanin. Dochowujemy ogromnej staranności w doborze surowców, aby zagwarantować najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

Dbamy, aby nasze produkty nie zawierały substancji szkodliwych dla zdrowia dziecka i były przyjazne dla środowiska.

Wypełnienia w naszych poduszeczkach wykonane są z antyalergicznej kulki silikonowej.Huśtawki BoogieWoodie wyprodukowane są zgodnie z dyrektywami dotyczącymi produkcji artykułów dla niemowląt (w tym zgodnie z najnowszymi zmianami z 20 lipca 2011 r.)


Nasze huśtawki wytwarzamy z bardzo wytrzymałych materiałów, jednak ze względu na niezwykłą ostrożność są przeznaczone dla dzieci o wadze do 15 kg. W huśtawce można posadzić jedynie dziecko, które stabilnie siedzi samodzielnie. 


Do każdej huśtawki dołączamy instrukcję jej używania, której należy bezwzględnie przestrzegać aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo. 

Od prawidłowego zamocowania huśtawki zależy bezpieczeństwo Twojego dziecka. 

Za mocowanie huśtawki, we własnym zakresie, odpowiada Klient. Bez względu na to jaki sposób mocowania Państwo wybiorą, proszę upewnić się, że jest ono bezpieczne, dostosowane do utrzymywania huśtawki i wagi Państwa dziecka. Mocowanie musi być prawidłowo zainstalowane, zgodnie z instrukcją podaną przez producenta.

Najczęściej Klienci mocują huśtawki do sufitu za pomocą przystosowanych do tego haków lub na drążku rozporowym w futrynie drzwi wewnętrznych. Zapoznaj się ze sposobem montażu wybranego przez siebie mocowania i upewnij się, że jest ono wytrzymałe i bezpieczne.

Nigdy nie pozostawiaj dziecka bez opieki w huśtawce.

Należy skontrolować huśtawkę i mocowanie przed każdym umieszczeniem dziecka w huśtawce.

Przechowuj huśtawkę w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Dzieci mogą używać huśtawki tylko pod nadzorem osoby dorosłej. 


_____________________________________________________


Jak należy dbać o huśtawkę BoogieWoodie:

  • - prać ręcznie, w temperaturze 30°
  • - prasować w temperaturze do 110° (nie prasować poduszki)
  • - nie stosować wybielaczy
  • - nie suszyć w suszarce bębnowej
  • - suszyć rozłożone na płasko
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl