Zwroty i reklamacje

Szanowni Państwo,


Kupując w sklepie internetowym BoogieWoodie, mają Państwo możliwość zwrotu zamówionych towarów w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki.

Chcąc zwrócić zamówione produkty, należy poinformować nas o tym kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Potrzebne dane kontaktowe znajdziecie Państwo w zakładce KONTAKT.

Zwracany produkt prosimy odesłać wraz z oryginałem dowodu zakupu na adres: BoogieWoodie os. Pułaskiego 12/8 37-500 Jarosław

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania. Produkt powinien być kompletny, z dołączonym oryginalnym opakowaniem, metkami i zawieszkami.

Zwrot należności za zamówienie, wraz z opłatą za przesyłkę, nastąpi na wskazany przez klienta numer konta, najpóźniej w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez zwracanego zamówienia.

Koszt zwrotu zamówienia do sklepu ponosi kupujący.


Reklamacje

Dokładamy starań, by produkty wysyłane do Państwa nie posiadały żadnych wad. Jeżeli jednak zakupiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań, mogą Państwo go zareklamować. W tej sprawie bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem: hello@boogiewoodie.com.

Reklamowany produkt prosimy odesłać, wraz z dowodem zakupu, na adres BoogieWoodie os. Pułaskiego 12/8 37-500 Jarosław.

Reklamacja/Oświadczenie o odstąpieniu od umowy powinna zawierać:
- Imię i Nazwisko Klienta
- Numer zamówienia
- Nazwę produktu zwracanego/wymienianego/reklamowanego
- Numer konta bankowego, na który zostaną zwrócone należności

Po otrzymaniu zgłoszenia, obsługa sklepu skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia dalszego postępowania.

Po otrzymaniu zwracanego produktu, niezwłocznie zwrócimy Państwu pieniądze na podane konto.Wszystkie paczki prosimy wysyłać na nasz adres korespondencyjny:

BoogieWoodie
os. Pułaskiego 12/8 37-500 Jarosław

Z poważaniem
Zespół BoogieWoodie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl